Монеты Украины
Нумизматика: монеты Украины Карта сайта Обратная связь
auction.violity.com
numizmat.com.ua
В данном разделе представлен дайджест новостей о монетах и нумизматике по публикациям в интернет-СМИ. Здесь приводятся лишь ключевые абзацы новостей. Полностью ознакомиться с интересующей новостью можно на соответствующем сайте-источнике.
Реклама

Новости о монетах: дайджест интернет-СМИ


Інвестиції для онуків. Український Нацбанк-стахановець узявся ударними темпами випускати пам’ятні монети. Цього року таких викарбують аж 37. Тобто майже на третину більше, ніж планували раніше. Сьогодні презентували нові. Номінал – 10 та п"ять гривень. Вони, відповідно, зі срібла та нейзильберу. Утім, якщо захочете їх придбати – майте на увазі: заробити на них вдасться хіба що вашим дітям – а то і онукам.

НБУ випустив ювілейні монети із серії "пам`ятки архітектури"

Інвестиції для онуків. Український Нацбанк-стахановець узявся ударними темпами випускати пам’ятні монети. Цього року таких викарбують аж 37. Тобто майже на третину більше, ніж планували раніше. Сьогодні презентували нові. Номінал – 10 та п"ять гривень. Вони, відповідно, зі срібла та нейзильберу. Утім, якщо захочете їх придбати – майте на увазі: заробити на них вдасться хіба що вашим дітям – а то і онукам.  Національний банк випустив нові ювілейні монети. Серія присвячена сторіччю створення "Будинку з Химерами" архітектора Владислава Городецького. На аверсі рельєфний малий державний герб і портрет автора. На реверсі – фрагмент скульптурної композиції, яка прикрашає фасад будівлі. 

16.05.2013

Источник: UBR