Монеты Украины
Нумизматика: монеты Украины Карта сайта Обратная связь
auction.violity.com
numizmat.com.ua
В данном разделе представлен дайджест новостей о монетах и нумизматике по публикациям в интернет-СМИ. Здесь приводятся лишь ключевые абзацы новостей. Полностью ознакомиться с интересующей новостью можно на соответствующем сайте-источнике.
Реклама

Новости о монетах: дайджест интернет-СМИ


15 лютого Національний банк України вводить в обіг пам`ятну срібну монету "До 200-річчя Гулака-Артемовського" номіналом 20 гривень. Про це повідомляє Мінфін.

НБУ випускає нову пам`ятну монету

15 лютого Національний банк України вводить в обіг пам`ятну срібну монету "До 200-річчя Гулака-Артемовського" номіналом 20 гривень. Про це повідомляє Мінфін.  Монета присвячена 200-річчю з дня народження Семена Гулака-Артемовського – українського композитора, оперного співака, блискучого актора, автора першої української опери "Запорожець за Дунаєм", яка увійшла в золотий фонд національної музичної спадщини, а також 150-річчю з дня її прем`єри.  На аверсі монети, зокрема, зображені головні персонажі опери – Одарка і Іван Карась, на передньому плані – сільський пейзаж: будинки під солом`яними дахами, тин, мальви. 

14.02.2013

Источник: UBR